+ 86-546-8531366

[apsaugotas el. paštu]

EN
Visos kategorijos

Pagrindinis puslapis>Apie>Kompanijos profilis

Dongying Taihua Petrotec Co., Ltd.

„Dongying Taihua Petrotec Co, Ltd“ (sutrumpintai vadinama „Taihua Petro“) yra profesionalus naftos įrangos tiekėjas pasaulinei naftos ir dujų pramonei. „Taihua Petro“ siekia teikti aukštesnės kokybės paslaugas ir produktus mūsų klientams visame pasaulyje. Mes esame „CCOIC“ (Kinijos tarptautinės prekybos rūmai) ir „CCPIT“ („China Counci“ už tarptautinės prekybos skatinimą) narė.

Taihua benzinas yra antrajame pagal dydį Kinijos naftos telkinyje - Šenglio naftos telkinyje, kuris taip pat yra didžiausia naftos įrangos gamybos bazė Kinijoje. Mūsų pagrindiniai produktai yra gręžimo įrenginių komponentai ir priedai, tvarkymo įrankiai, šulinių valdymo įranga, gręžimo stygos, žvejybos įrankiai, gamybos medžiagos, tripleksiniai purvo siurbliai ir kt. Visi šie produktai turi API, GOST sertifikatą. Mes taip pat užsiimame kokybiškais vandens gręžinių gręžimo priedais, tokiais kaip vandens gręžinių gręžimo strypai, trikono antgaliai, nerūdijančio plieno korpusai, „Johnson“ ekranai, DTH plaktukai ir antgaliai ir kt.

Nuolatinėmis pastangomis mūsų darbuotojai jau pristatė savo produktus pasaulinėms naftos kompanijoms ir gręžimo rangovams Vidurio Rytuose, Šiaurės Afrikoje, Pietų Amerikoje, Viduriniųjų Rytų Azijoje ir kai kuriose kitose šalyse. Dėl mūsų „profesionalių paslaugų, konkurencingų kainų, aukštesnės kokybės produktų, greito pristatymo“ mes tapome kai kuriais jų paskirtais tiekėjais ir užmezgėme strateginę partnerystę.

Atsižvelgdami į „Susitelkimą į klientų problemas, teikdami konkurencingiausias ir aukštos kokybės paslaugas ir produktus, sukurkite ilgalaikę vertę klientams“, kaip TAIHUA misija, mes esame įsipareigoję būti jūsų patikimiausiu partneriu, naudingu visiems!

Ekonomiškas, didelis efektyvumas, mažas aptarnavimas ir patikimumas yra pagrindiniai mūsų tiekimo bruožai, ir kad ir kokie būtų jūsų projektai, kad ir kur būtų jūsų vieta, galite pasikliauti mūsų pažadu dėl kokybės, saugumo ir efektyvumo!